Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zamawiam u Państwa nie pierwszy raz, ale ostatnio jest coraz słabiej :/ tym razem śladowe ilości mięsa w kluskach z wołowiną, ogórków kiszonych również w ilości (słownie) jeden. Pierogi z jagodami miały bardzo grube i twarde ciasto. Cały środek wypłynął tworząc zupę, może warto dodać mąki ziemniaczanej do nadzienia? Jestem trochę zawiedziona

Julia

Polecam

Tomasz

Kluski odrobinę za twarde, a jestem akurat z terenów Śląska więc sama często je robię , ale za to dodatki zaskakujące i spora porcja :) za to chłodnik litewski pyszny , jedyna uwaga to proszę pomyśleć o całym jajku, bo pół to troszkę mało :)Na pewno jeszcze będę zamawiać bo uważam, że warto zjeść to danie w innej odsłonie !!!

Olga

Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Kluski, które zwykle są perfekcyjnie ugotowane, tym razem były nieco gumowate i twarde w środku. No cóż, zdarza się nawet najlepszym :)

Julia

Fantastyczne kluski! Dostawa ekspresowa!

Roman

Boskie kluchy, dostawca miły, zamówienie na czas. Petarda! 💥💥💥

Roman

Uwielbiam!

Kinga

Pyszne jak zawsze 🧡. Ekspresowa dostawa.

Monika

Od dzieciństwa nie jadłam klusek, knedli itp., ale wszyscy polecali Kluskę i postanowiłam się skusić. To było pyszne. Perfekcyjne kluski, nie miękkie rozwalające się, ale zwarte. Do tego wołowiona, sos, odświeżająca czerwona kapusta. Palce lizać!

Urszula